ECW-H10513JV
Panasonic
Cap Film 0.051uF 1000V PP 5% (23 X 9 X 17.5mm) Radial 20mm 105°C Bulk
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECWH10513JV
  • Part No:
    ECW-H10513JV
    EAR99
    100
  • Voltage:
    1000 VDC
  • Capacitance Value:
    0.051 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    23 x 9 x 17.5 mm