ECW-H10512RJV
Panasonic
Cap Film 0.0051uF 1000V PP 5% (18 X 6.5 X 18mm) Radial 7.5mm 105°C Ammo
RoHS Compliant
Ammo Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECWH10512RJV
  • Part No:
    ECW-H10512RJV
    EAR99
    500
  • Voltage:
    1000 VDC
  • Capacitance Value:
    0.0051 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    18 x 6.5 x 18 mm