ECW-H10473JV
Panasonic
Cap Film 0.047uF 1000V PP 5% (23 X 8.5 X 17mm) Radial 20mm 105°C Bulk
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECWH10473JV
  • Part No:
    ECW-H10473JV
    EAR99
    1000
  • Voltage:
    1000 VDC
  • Capacitance Value:
    0.047 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    23 x 8.5 x 17 mm