ECW-H10393HVB
Panasonic
Cap Film 0.039uF 1000V PP 3% (23 X 8 X 21.5mm) Radial 15mm 105°C Bulk
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECWH10393HVB
  • Part No:
    ECW-H10393HVB
    EAR99
    100
  • Voltage:
    1000 VDC
  • Capacitance Value:
    0.039 uF
  • Tolerance:
    3 %
  • Size:
    23 x 8 x 21.5 mm