ECW-H10392HV
Panasonic
Cap Film 0.0039uF 1000V PP 3% (18 X 6 X 12.5mm) Radial 15mm 105°C Bulk
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECWH10392HV
  • Part No:
    ECW-H10392HV
    EAR99
    100
  • Voltage:
    1000 VDC
  • Capacitance Value:
    0.0039 uF
  • Tolerance:
    3 %
  • Size:
    18 x 6 x 12.5 mm