ECW-H10333HV
Panasonic
Cap Film 0.033uF 1000V PP 3% (23 X 7.5 X 16mm) Radial 20mm 105°C Bulk
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECWH10333HV
  • Part No:
    ECW-H10333HV
    EAR99
    100
  • Voltage:
    1000 VDC
  • Capacitance Value:
    0.033 uF
  • Tolerance:
    3 %
  • Size:
    23 x 7.5 x 16 mm