ECW-H10133RJV
Panasonic
Cap Film 0.013uF 1000V PP 5% (18 X 7 X 18.5mm) Radial 7.5mm 105°C Ammo
RoHS Compliant
Ammo Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECWH10133RJV
  • Part No:
    ECW-H10133RJV
    EAR99
    500
  • Voltage:
    1000 VDC
  • Capacitance Value:
    0.013 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    18 x 7 x 18.5 mm