ECW-H10104RHV
Panasonic
Cap Film 0.1uF 1000V PP 3% (23 X 12 X 26mm) Radial 7.5mm 105°C Ammo
RoHS Compliant
Ammo Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECWH10104RHV
  • Part No:
    ECW-H10104RHV
    EAR99
    300
  • Voltage:
    1000 VDC
  • Capacitance Value:
    0.1 uF
  • Tolerance:
    3 %
  • Size:
    23 x 12 x 26 mm