ECW-H10104JV
Panasonic
Cap Film 0.1uF 1000V PP 5% (23 X 12 X 21mm) Radial 20mm 105°C Bulk
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECWH10104JV
  • Part No:
    ECW-H10104JV
    EAR99
    100
  • Voltage:
    1000 VDC
  • Capacitance Value:
    0.1 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    23 x 12 x 21 mm