ECW-H10103JV
Panasonic
Cap Film 0.01uF 1000V PP 5% (18 X 6.5 X 13mm) Radial 15mm 105°C Bulk
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECWH10103JV
  • Part No:
    ECW-H10103JV
    EAR99
    100
  • Voltage:
    1000 VDC
  • Capacitance Value:
    0.01 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    18 x 6.5 x 13 mm