ECW-FE2J225K
Panasonic
Cap Film 2.2uF 630V PP 10%( 26 X 16 X 23mm) Radial Plastic Rectangular Can 22.5mm 105C Ammo
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +