ECW-FD2W334KQ
Panasonic
Cap Film 0.33uF 450V PP 10% (12.6 X 5.6 X 15.4mm) Radial 10mm 110C Bulk
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Bulk Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +