ECW-FD2W334JQ
Panasonic
Cap Film 0.33uF 450V PP 5% (12.6 X 5.6 X 15.4mm) Radial 10mm 110C Bulk
RoHS Compliant
Bulk Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +