ECW-FD2W154KQ
Panasonic
Cap Film 0.15uF 450V PP 10% (12.6 X 4.6 X 14.1mm) Radial 10mm 110C Bulk
RoHS Compliant
Bulk Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +