ECW-FD2W124KB
Panasonic
Cap Film 0.12uF 450VDC PP 10% (12.6 X 4.6 X 14mm) Radial 7.5mm 110°C Bulk
RoHS Compliant
Bulk Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +