ECW-FD2J393JQ
Panasonic
Metallized Polypropylene Film Capacitor - 630VDC - 0.039uF - +-5% - Lead Spacing=10.0mm - Bulk Crimped lead - AEC-Q200
RoHS Compliant
Bulk Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +