ECW-FD2J183JB
Panasonic
Metallized Polypropylene Film Capacitor - 630VDC - 0.018uF - +-5% - Lead Spacing=7.5mm - Bulk Crimped lead - AEC-Q200
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Bulk Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +