ECW-FD2J103KB
Panasonic
Metallized Polypropylene Film Capacitor - 630VDC - 0.01uF - +-10% - Lead Spacing=7.5mm - Bulk Crimped lead - AEC-Q200
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Bulk Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +