ECW-FA2J334J
Panasonic
Cap Film 0.33uF 630V PP 5% (18.2 X 8.5 X 13.6mm) Radial 15mm 105°C Bulk
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECWFA2J334J
  • Part No:
    ECW-FA2J334J
    EAR99
    1000
  • Voltage:
    630 VDC
  • Capacitance Value:
    0.33 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    18.2 x 8.5 x 13.6 mm