ECW-FA2J225J
Panasonic
Cap Film 2.2uF 630V PP 5% (26 X 16.3 X 21.4mm) Radial 22.5mm 105°C Bag
Description +
Search Keywords: ECWFA2J225J
  • Part No:
    ECW-FA2J225J
    EAR99
    400
  • Voltage:
    630 VDC
  • Capacitance Value:
    2.2 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    26 x 16.3 x 21.4 mm