ECW-FA2J224JB
Panasonic
Cap Film 0.22uF 630V PP 5% (18.2 X 7.1 X 17.3mm) Radial 7.5mm 105°C Bulk
Description +
Search Keywords: ECWFA2J224JB
  • Part No:
    ECW-FA2J224JB
    EAR99
    1000
  • Voltage:
    630 VDC
  • Capacitance Value:
    0.22 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    18.2 x 7.1 x 17.3 mm