ECW-F6914JL
Panasonic
Cap Film 0.91uF 630V PP 5% (28 X 14.6 X 21.2mm) Radial 25mm 105°C Bulk
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECWF6914JL
  • Part No:
    ECW-F6914JL
    EAR99
    100
  • Voltage:
    630 VDC
  • Capacitance Value:
    0.91 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    28 x 14.6 x 21.2 mm