ECW-F6913RJL
Panasonic
Cap Film 0.091uF 630V PP 5% (15.5 X 8.3 X 17.7mm) Radial 7.5mm 105°C Ammo
RoHS Compliant
Ammo Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECWF6913RJL
  • Part No:
    ECW-F6913RJL
    EAR99
    400
  • Voltage:
    630 VDC
  • Capacitance Value:
    0.091 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    15.5 x 8.3 x 17.7 mm