ECW-F6823RHL
Panasonic
Cap Film 0.082uF 630V PP 3% (15.5 X 8 X 17.4mm) Radial 7.5mm 105°C Ammo
RoHS Compliant
Ammo Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECWF6823RHL
  • Part No:
    ECW-F6823RHL
    EAR99
    400
  • Voltage:
    630 VDC
  • Capacitance Value:
    0.082 uF
  • Tolerance:
    3 %
  • Size:
    15.5 x 8 x 17.4 mm