ECW-F6683HLB
Panasonic
Cap Film 0.068uF 630V PP 3% (15.5 X 7.4 X 16.8mm) Radial 7.5mm 105°C Bulk
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECWF6683HLB
  • Part No:
    ECW-F6683HLB
    EAR99
    100
  • Voltage:
    630 VDC
  • Capacitance Value:
    0.068 uF
  • Tolerance:
    3 %
  • Size:
    15.5 x 7.4 x 16.8 mm