ECW-F6624JL
Panasonic
Cap Film 0.62uF 630V PP 5% (28 X 12.1 X 18.7mm) Radial 25mm 105°C Bulk
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECWF6624JL
  • Part No:
    ECW-F6624JL
    EAR99
    100
  • Voltage:
    630 VDC
  • Capacitance Value:
    0.62 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    28 x 12.1 x 18.7 mm