ECW-F6473JLB
Panasonic
Cap Film 0.047uF 630V PP 5% (15.5 X 6.4 X 15.8mm) Radial 7.5mm 105°C Bulk
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECWF6473JLB
  • Part No:
    ECW-F6473JLB
    EAR99
    100
  • Voltage:
    630 VDC
  • Capacitance Value:
    0.047 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    15.5 x 6.4 x 15.8 mm