ECW-F6393RHL
Panasonic
Cap Film 0.039uF 630V PP 3% (13 X 7.6 X 15.4mm) Radial 7.5mm 105°C Ammo
RoHS Compliant
Ammo Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECWF6393RHL
  • Part No:
    ECW-F6393RHL
    EAR99
    800
  • Voltage:
    630 VDC
  • Capacitance Value:
    0.039 uF
  • Tolerance:
    3 %
  • Size:
    13 x 7.6 x 15.4 mm