ECW-F6334HLB
Panasonic
Cap Film 0.33uF 630V PP 3% (20.5 X 11.4 X 22.7mm) Radial 12.5mm 105°C Bulk
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECWF6334HLB
  • Part No:
    ECW-F6334HLB
    EAR99
    100
  • Voltage:
    630 VDC
  • Capacitance Value:
    0.33 uF
  • Tolerance:
    3 %
  • Size:
    20.5 x 11.4 x 22.7 mm