ECW-F6274RJL
Panasonic
Cap Film 0.27uF 630V PP 5% (20.5 X 10.4 X 21.7mm) Radial 7.5mm 105°C Ammo
RoHS Compliant
Ammo Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECWF6274RJL
  • Part No:
    ECW-F6274RJL
    EAR99
    300
  • Voltage:
    630 VDC
  • Capacitance Value:
    0.27 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    20.5 x 10.4 x 21.7 mm