ECW-F6274RHL
Panasonic
Cap Film 0.27uF 630V PP 3% (20.5 X 10.4 X 21.7mm) Radial 7.5mm 105°C Ammo
RoHS Compliant
Ammo Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECWF6274RHL
  • Part No:
    ECW-F6274RHL
    EAR99
    300
  • Voltage:
    630 VDC
  • Capacitance Value:
    0.27 uF
  • Tolerance:
    3 %
  • Size:
    20.5 x 10.4 x 21.7 mm