ECW-F6273HLB
Panasonic
Cap Film 0.027uF 630V PP 3% (13 X 6.6 X 14.5mm) Radial 7.5mm 105°C Bulk
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECWF6273HLB
  • Part No:
    ECW-F6273HLB
    EAR99
    100
  • Voltage:
    630 VDC
  • Capacitance Value:
    0.027 uF
  • Tolerance:
    3 %
  • Size:
    13 x 6.6 x 14.5 mm