ECW-F6244JLB
Panasonic
Cap Film 0.24uF 630V PP 5% (18 X 11.2 X 20.9mm) Radial 10mm 105°C Bulk
Description +
Search Keywords: ECWF6244JLB
  • Part No:
    ECW-F6244JLB
    EAR99
    100
  • Voltage:
    630 VDC
  • Capacitance Value:
    0.24 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    18 x 11.2 x 20.9 mm