ECW-F6243HL
Panasonic
Cap Film 0.024uF 630V PP 3% (12.5 X 6.4 X 9.2mm) Radial 10mm 105°C Bulk
Description +
Search Keywords: ECWF6243HL
  • Part No:
    ECW-F6243HL
    EAR99
    1000
  • Voltage:
    630 VDC
  • Capacitance Value:
    0.024 uF
  • Tolerance:
    3 %
  • Size:
    12.5 x 6.4 x 9.2 mm