ECW-F6233JL
Panasonic
Cap Film 0.023uF 630V PP 5% Radial 105°C Bulk
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECWF6233JL
  • Part No:
    ECW-F6233JL
    EAR99
    1000
  • Voltage:
    630 VDC
  • Capacitance Value:
    0.023 uF
  • Tolerance:
    5 %