ECW-F6223RJL
Panasonic
Cap Film 0.022uF 630V PP 5% (12.5 X 6.2 X 14mm) Radial 7.5mm 105°C Ammo
RoHS Compliant
Ammo Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECWF6223RJL
  • Part No:
    ECW-F6223RJL
    EAR99
    1000
  • Voltage:
    630 VDC
  • Capacitance Value:
    0.022 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    12.5 x 6.2 x 14 mm