ECW-F6204JL
Panasonic
Cap Film 0.2uF 630V PP 5% (18 X 10.3 X 14.7mm) Radial 15mm 105°C Bulk
Description +
Search Keywords: ECWF6204JL
  • Part No:
    ECW-F6204JL
    EAR99
    1000
  • Voltage:
    630 VDC
  • Capacitance Value:
    0.2 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    18 x 10.3 x 14.7 mm