ECW-F6204HL
Panasonic
Cap Film 0.2uF 630V PP 3% (18 X 10.3 X 14.7mm) Radial 15mm 105°C Bag
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECWF6204HL
  • Part No:
    ECW-F6204HL
    EAR99
    1000
  • Voltage:
    630 VDC
  • Capacitance Value:
    0.2 uF
  • Tolerance:
    3 %
  • Size:
    18 x 10.3 x 14.7 mm