ECW-F6203JLB
Panasonic
Cap Film 0.02uF 630V PP 5% (12.5 X 6.5 X 14.3mm) Radial 7.5mm 105°C Bulk
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECWF6203JLB
  • Part No:
    ECW-F6203JLB
    EAR99
    100
  • Voltage:
    630 VDC
  • Capacitance Value:
    0.02 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    12.5 x 6.5 x 14.3 mm