ECW-F6183JLB
Panasonic
Cap Film 0.018uF 630V PP 5% (12.5 X 6.2 X 14.1mm) Radial 7.5mm 105°C Bulk
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECWF6183JLB
  • Part No:
    ECW-F6183JLB
    EAR99
    100
  • Voltage:
    630 VDC
  • Capacitance Value:
    0.018 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    12.5 x 6.2 x 14.1 mm