ECW-F6164JLB
Panasonic
Cap Film 0.16uF 630V PP 5% (18 X 9.3 X 18.8mm) Radial 10mm 105°C Bulk
Description +
Search Keywords: ECWF6164JLB
  • Part No:
    ECW-F6164JLB
    EAR99
    100
  • Voltage:
    630 VDC
  • Capacitance Value:
    0.16 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    18 x 9.3 x 18.8 mm