ECW-F6163JLB
Panasonic
Cap Film 0.016uF 630V PP 5% (12.5 X 6 X 13.9mm) Radial 7.5mm 105°C Bulk
Description +
Search Keywords: ECWF6163JLB
  • Part No:
    ECW-F6163JLB
    EAR99
    100
  • Voltage:
    630 VDC
  • Capacitance Value:
    0.016 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    12.5 x 6 x 13.9 mm