ECW-F6153HLB
Panasonic
Cap Film 0.015uF 630V PP 3% (12.5 X 5.9 X 13.7mm) Radial 7.5mm 105°C Bulk
Description +
Search Keywords: ECWF6153HLB
  • Part No:
    ECW-F6153HLB
    EAR99
    100
  • Voltage:
    630 VDC
  • Capacitance Value:
    0.015 uF
  • Tolerance:
    3 %
  • Size:
    12.5 x 5.9 x 13.7 mm