ECW-F6134RHL
Panasonic
Cap Film 0.13uF 630V PP 3% (18 X 8.5 X 18mm) Radial 7.5mm 105°C Ammo
RoHS Compliant
Ammo Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECWF6134RHL
  • Part No:
    ECW-F6134RHL
    EAR99
    300
  • Voltage:
    630 VDC
  • Capacitance Value:
    0.13 uF
  • Tolerance:
    3 %
  • Size:
    18 x 8.5 x 18 mm