ECW-F6133HL
Panasonic
Cap Film 0.013uF 630V PP 3% (12.5 X 5.6 X 8.5mm) Radial 10mm 105°C Bulk
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECWF6133HL
  • Part No:
    ECW-F6133HL
    EAR99
    1000
  • Voltage:
    630 VDC
  • Capacitance Value:
    0.013 uF
  • Tolerance:
    3 %
  • Size:
    12.5 x 5.6 x 8.5 mm