ECW-F6125HLB
Panasonic
Cap Film 1.2uF 630V PP 3% (28 X 17 X 28.7mm) Radial 17.5mm 105°C Bulk
Description +
Search Keywords: ECWF6125HLB
  • Part No:
    ECW-F6125HLB
    EAR99
    100
  • Voltage:
    630 VDC
  • Capacitance Value:
    1.2 uF
  • Tolerance:
    3 %
  • Size:
    28 x 17 x 28.7 mm