ECW-F6123RJL
Panasonic
Cap Film 0.012uF 630V PP 5% (12.5 X 5.5 X 13.3mm) Radial 7.5mm 105°C Ammo
RoHS Compliant
Ammo Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECWF6123RJL
  • Part No:
    ECW-F6123RJL
    EAR99
    1200
  • Voltage:
    630 VDC
  • Capacitance Value:
    0.012 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    12.5 x 5.5 x 13.3 mm