ECW-F6123HL
Panasonic
Cap Film 0.012uF 630V PP 3% (12.5 X 5.5 X 8.3mm) Radial 10mm 105°C Bulk
Description +
Search Keywords: ECWF6123HL
  • Part No:
    ECW-F6123HL
    EAR99
    1000
  • Voltage:
    630 VDC
  • Capacitance Value:
    0.012 uF
  • Tolerance:
    3 %
  • Size:
    12.5 x 5.5 x 8.3 mm