ECW-F6114RJL
Panasonic
Cap Film 0.11uF 630V PP 5% (18 X 8 X 17.4mm) Radial 7.5mm 105°C Ammo
RoHS Compliant
Ammo Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECWF6114RJL
  • Part No:
    ECW-F6114RJL
    EAR99
    400
  • Voltage:
    630 VDC
  • Capacitance Value:
    0.11 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    18 x 8 x 17.4 mm