ECW-F6114JLB
Panasonic
Cap Film 0.11uF 630V PP 5% (18 X 8 X 17.4mm) Radial 10mm 105°C Bulk
Description +
Search Keywords: ECWF6114JLB
  • Part No:
    ECW-F6114JLB
    EAR99
    100
  • Voltage:
    630 VDC
  • Capacitance Value:
    0.11 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    18 x 8 x 17.4 mm